PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184439}

Dzieci z Leningradzkiego

The Children of Leningradsky
7,7 16 701
ocen
7,7 10 1 16701
7,4 7
ocen krytyków
Dzieci z Leningradzkiego
powrót do forum filmu Dzieci z Leningradzkiego

Bylo to dawno jak ucieklem z domu. Odbilo mi. Juz za nic w swiecie nie chce tam wracac! Swietny film...

ocenił(a) film na 8
Gruber

Ty frajerze walony w dupe!Nabijasz sie z "zycia na dworcu" ??
Myslisz ze te dzieci zyjac na dworcach,zebrajac pieniadze,wstydzac sie śmieją się z tego?Z tego ze sa bite?Ty czlowieku powinienes na dworzec SP13RD4L4Ć!I zobaczyc co to znaczy zyc na dworcu!Pewnie jestes rozpieszczonym głupim bachorem,ktory ma 12 lat i sobie robi jaja z innych na komputerze,bo tylko w sieci jestes pewnie "kims"...Wes sie powies albo cos...Bo zycie na dworcu nie jest powodem do smiechu flajtusie.

ocenił(a) film na 10
Bobey

Skąd możesz o tym wiedzieć kim jestem? Odżyłem i mam swój kąt, ale wiem co to jest siedzieć na dworcu, głodny i brudny, mimo że wcale mi się nie podobało! Los zmusił, więc ciesze sie ze teraz odmienił się dla mnie, ale uważaj, bo ja straciłem wszystko w kilka sekund, a pracować na to co mam musialem znacznie dlużej. Więc powtarzam, uważaj i doceniaj wszystko co masz! I daruj sobie takowe wyzwiska okej? Bo nie uważam się za frajera walonego w dupę, chociaż na Centralnym o to łatwo!

ocenił(a) film na 10
Gruber

Dobrze! będę doceniał wsyztsko co mam! dzieki stary za rade, bez niej bym sobie nie poradzil...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones